Astrologovo úterý 12.10.2021 – Vize, plány, nutnost a překvapení

Pondělí jsme vzali na jeden nádech. Až se někomu zastavil dech, události se děly velmi razantně a skoro všechny dávaly smysl teď v tu chvíli. Nebylo třeba navíc něco vysvětlovat. A co dneska? Saturn se už otočil a Merkur se dostal do kvadratury s Uranem. Luna v Kozorohu nabíhá do kvadrátu se Sluncem a trigonu s Uranem.

Nadšení a touha otočit kormidlem životních procesů nezmizelo. Jen jsme zjistili, co je potřeba všechno udělat. Objevily se dodatky, kt. máme ve smlouvě s Osudem. A to, jak dopadnou naše přání, touhy a vize, bude záležet na to, co pro ně dokážeme udělat a zařídit. Nikoli obětovat. Komplikace na cestě nás vedou nikoli k jejich obcházení, ale řešení. To dělá z nás celé muže a ženy. Aspekty nás rovněž vedou ke spravedlivému jednání a rovnému postoji.

Dostaví se i nějaké to překvapení (viz aspekt Luna – Uran)? Je dost možné, že jich má svět pár v záloze. Ostatně i my sme ochotni něco udělat jinak oproti původním, dávným a předpokládaným tahům. Zkusme pro sebe udělat něco mimo plán, co nám pomůže.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...