Astrologova středa 14.9.2022 – Pyramida

Podívejme se na to z nadhledu, po znameních. Luna, severní uzel, Uran v Býku, Venuše, Slunce v Panně. Mezi nimi Lilith v Raku. Opozice Merkuru s Jupiterem z minulého týdne se na konci tohoto vrátí.
Takže pro dnešek klid, stabilita, procesy si půjdou svými cestami. Tedy na první pohled. Na ten druhý vidíme a hlavně cítíme, že nám něco nesedí a něco nevoní. Možná že dokonce to podstatné.

Potýkáme se s nespokojeností, ke které jako bychom neměli důvod. Na jedné straně nám svět a lidé okolo budou dávat sdostatek šancí k tomu, abychom realizovali to, co potřebujeme. Vlastně nám půjdou i vstříc. Na straně druhé naše radost nebude taková, jak jsme si mysleli, že by měla být. Nedovedeme si vychutnat spokojenost do dna. (Viníkem je především Lilit, ale i opozice Merkur – Jupiter, která už byla a jež se zase vrátí).

Víme, že náš svět stojí tak trochu jako pyramida na špičce. Na první pohled stabilně, na ten druhý vratce. Víme, že ke konečné stabilitě bude potřeba ještě mnohé udělat, budeme se muset nejen snažit, ale také i vnitřně musíme dozrát k některým podstatným řešení. Ale můžeme na nich pracovat, vlastně se tak bude dít často i bez našich přičinění 🙂

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...