Astrologova středa 15.9.2021 – A co Mars? Vstupuje nám do života

Možná bude napravovat to, co způsobil zdržením, zbržděním, zpomalením a izolací loni na konci léta a na podzim, když byl retrográdní v protilehlém znamení, v Beranu.

Každopádně lze čekat pohyb, posun, tlak na projevení skrytého, na řízení, směrování a plánování toho viditelného. Mars ve Vahách přinese dynamiku do vztahů všeho typu a určení. Primárně má totiž chuť spojovat a úkol to dávat najevo. Ovšem je ve Vahách trochu vachrlatě postavený a tak mu leccos dojde se zpožděním. Pokud něco chceme, musíme mít jasný návrh totiž. Je třeba se dobře postavit. Důležité je napsat a vyslovit to, co by se mělo dít. A pak dát prostor a hlavně čas k tomu, aby se dělo.

Marsu pomáhá ze všech sil Jupiter ve Vodnáři. Události tak hned překročením prahu do Vah pro Mars budou jistější a stabilnější. Motivace zřetelnější. Možná, že trigon Mars – Saturn, kt. bude fungovat minimálně tak měsíc, bude něco jako železnice. Jede neúnavně dopředu podle jízdního řádu, ten je samozřejmě možné změnit, často ovšem za cenu kolizí a vykolejení. Na naší (a Marsově) jistotě se jistojistě podepíše otočka Saturnu do direktního směru na 6. stupni Vodnáře zhruba za měsíc. Zdá se, že ten, kdo má v hlavě jasno, a k tomu sloužil celý minulý měsíc abychom si toto v hlavě udělali, se i daleko dostane.

Je jasné, že když je Mars ve Vahách, nutně potřebujeme na životní plány, projekty, programy, situace partnery, spolupracovníky, kolegy, spřízněnce. Zdá se, že je vybereme za pochodu a že nás stmelí dohromady prožité akce. Těch nám ambiciozní Mars ve Vahách nabídne dostatek, zejména poté, co bude už v rozumném trigonu s Jupiterem ve Vodnáři. I ten se otočí z retrogradity, ale bude to až v poslední dekádě října. Tam můžeme dosáhnout v rámci našich životních témat slušných výsledků. Pokud nejsme Býci a Lvi 🙂

Saturnu i nám bude trochu škodit Uran v Býku, ten bude chtít, abychom si opravdu šli za svým a neváhali. Venuše ve Štíru bude nespokojeně vysírat vždycky, když se odchýlíme příliš do virtuální sféry a nebudeme dělat jasné a viditelné kroky, jimž jde rozumět. Zdá se, že tu budeme mít dobré hlídače.

A tak pro dnešek čekejme trochu podivných zmatků v řízení a organizaci. Něco bude třeba pochopit z gruntu jinak. Něco se nám po nějakém čase vrátí, myšlenka, pocit, nápad, člověk, tentokrát dostaneme druhou šanci v dosti jiných podmínkách. Konfliktům s pravidly jistě přispěje i Slunko v trigonu s Plutem a tím pádem zaujatost pro naše poslání i kvadratura Venuše se Saturnem jako donebevolající střet zásad s pravidly, osobního pohledu na věc s pohledem těch kolem nás.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...