Astrologovo pondělí 10.8.2020 – Myšlenky, vzpoura a skutečnost

Události víkendu byly ohnivé a hodně se týkaly nás a přítomnosti. Tak jak máme ve zvyku ulétat myšlenkami do budoucna k plánům, přemýšlet o variantách, vyhodnocovat možnosti a zkoumat cokdybysmy, aktuální tranzity to neumožňují.

Dávaly o víkendu příležitost rychle a kvalitně se vypořádat s tím, co nám vadí. Zvláštní postavení Slunce v srdci Lva umožnilo nahlédnout události v souvislostech.
Tlaky vnější a vnitřní ukázané v horoskopu Marsem v kvadratuře s Jupiterem a Plutem byly dostatečnou pobídkou. I ti z nás, kdo nic velkého ani bojovného neudělali, nejspíš dospěli k jistým rozhodnutím, která se promítnou do dalších kapitol života. A kdo neudělal zbla nic a vyvaloval se u moře, i ten podpořil své já a jeho potřebu vypnout pod palmou.
Mars s Lunou a Lilit v kvadrátu s Plutem a Jupiterem nás zejména v neděli vedli až ke vzpouře. Vzpouře vůči dosavadním způsobům myšlení, vzpouře proti postupům, vzpouře proti všemu, co nám vadí, vzpouře i vůči sobě samým a těm aspektům života, se kterými rozhodně nejsme spokojeni. Uvidíme, co nám uskutečněné revoluce pomohou, dneska a zítra máme šanci je provést a ukotvit v realitě a začít se podle nich chovat.
Události nabírají na zajímavosti a na spádu. Lví Merkur se dostává do kvadratury s Uranem v Býku, ke kterému se blíží Luna. Tak jak jsme viděli během víkendu procesy ve velké jednoduchosti, tak nyní máme za úkol jednoduše uskutečnit své plány. Kvadrát efektivně pomůže odstřihnout to, co je třeba. I když se to neobejde bez velkého povyku. Možná nám také události jasně vysvětlí, co dělat, aniž bychom se museli snažit.
Je příležitost se přenést přes strachy a obavy. Některé detaily nám budou hrát do ruky. Budou totiž vzácně v souladu s našimi záměry. Neměli bychom tak dělat dnes to, co se nám příčí. Měli bychom sledovat ale, z jakých důvodů se tak děje. Měli bychom si uvědomit, jak postupovat v životě, abychom se dostávali méně do rozporů, hlavně těch vnitřních v sobě.

Stejně jako během soboty a neděle, jsou dnešní aspekty opět individualistické a nepodporují ani spolupráci, ani vztahy. Podporují nás v našich životech a jejich naplňování. Myšlenky mohou dnes dostat konkrétní podobu, tak to využijme.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

You may also like...