Astrologova středa 17.4.2024 – Konjunkce Venuše a severního uzlu

Konjunkce Venuše a severního uzlu na 16. stupni Berana přichází konečně s něčím pozitivním. Otevírají se před námi nové možnosti, záleží na výběru. Přicházejí momenty, ve kterých je potřeba se rozhodnout. Ne nejsme nuceni, ale je dobré de za něco postavit a k něčemu přiklonit. Navzdory počasí, které se vrátilo k aprílovému normálu, se můžeme cítit dobře. Když už jsme u pocitů, dá se vnímat i přesycenost. Zřejmě se tak vytváří podhoubí emocí pro nedělní události (konjunkce Jupiteru a Uranu v Býku na 22. stupni právě pod patronací Venuše). Můžeme se cítit i jistější, v jistém smyslu máme svůj život v rukou a víme o tom. Nejspíš se opakuji, ale vybízím ke sledování událostí, jež se nás bezprostředně týkají, mají ambice napovědět o tom, čím se budeme v následujících měsících zabývat.

Venuši dnes podpoří i Luna ze Lva trigonem a tak leckteré události dostanou grády, trigon bude i na uzel, rodinné nebo citové podněty a situace vyústí v řešení rychleji než jsme čekali. Navíc bude tu vůle se dohodnout.

Večerní kvadratura Luny s Jupiterem a Uranem už tak fajn nebude. Ve velké nahotě uvidíme a zažijeme nedostatky. Bude potřeba rychle reagovat, být velkorysí a též spravedliví a objektivní. Tady navazujeme na události okolo zatmění (sobota až pondělí), je třeba se s nimi, pokud byly negativní, vypořádat a spravedlivě se vůči nim postavit. Může nás to daleko poposunout.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...