Astrologovo úterý 20.4.2021 – Dvakrát měř …

Slunce od včera v Býku, Luna ve Lvu ukazují na konfrontaci. První lunární čtvrtka. Téma emancipace. Touha a potřeba být sám sebou, rozhodovat o vlastních procesech a cestách. Obě znamení jsou ze druhého kříže, proto dnešní aktivity povedou ke strukturálním změnám, kt. nejsou často na povrchu vidět a znát.

Býk a Lev … konfrontace empatie a emocí. Chceme být spolupracující, potřebujeme se zapojit a kooperovat. Zároveň se potřebujeme cítit pohodlně, požadujeme, abychom rozuměli tomu, co probíhá. Se Lvem je tu záležitost řízení a kontroly na d tím, co nám utíká mezi prsty. Býk zase požaduje cítit a vnímat. Lev reprezentuje rozum a ego, Býk tělo a péči o něj. Lev akci a Býk setrvačnost. Dne s bude hledat na mnoha rovinách konsenzus mezi tím, po čem jsme zatoužili a tím, co si myslíme (nebo si to snad myslí ti kolem nás), že je správné. Každopádně probíhá čištění uvnitř. Vnímáme to, že některé události jsou příliš a že musíme poměrně rychle najít na svá témata funkční plán.

Do hry je nějakým způsobem zatažen i Merkur. Kvadratura Luna – Merkur ukazuje vždy na vnitřní nesoulad, na to, že nerozumíme. Nebo snad při vší snaze a úctě rozumět neumíme a aktivně se odpojujeme od navýsost důležitých témat a v rámci soukromých řešení hledáme kvazi správná řešení. Problémem je izolace a nekomunikativnost a tak by nejspíš bylo lepší něco řešit (ale také kupovat, nabízet, počítat a prodávat) až věci uzrají. Možná nemusíme spěchat, to jen tlak emocí najednou na nás spadlý vytváří napjatou atmosféru. Dejme procesům prostor k tomu, aby se rozmotaly. Možná teprve poté zjistíme opravdové motivace a objevíme správná řešení.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...