Astrologova středa 21.7.2021 – Necítíme se komfortně

Slunce na posledním stupni Raka. Venuše na konci Lva. Luna v příznivém trigonu se Sluncem. Jupiter v kvadratuře s Lilit. Je tu nepokojný den plný nespokojenosti. Neplní se plány, neděje se předpokládané. Je třeba upravit parametry,

Uvědomit si skutečnost a s tím i to je reálné a co není. Pokud nenastalo A, ještě je v záloze B. Osud nás učí improvizovat a hledat nové cesty. Také se zamyslet a uvědomit si, co se skrývá v pozadí běžných procesů a událostí. Navíc máme i velmi blízko k pochopení a rozluštění některých záhad našeho běžného života.

Vázne komunikace. Ne že by se lidé nedovedli domluvit a neznali kód, ale problém je v nitru. Nevíme, co si můžeme dovolit, neumíme si věci rozmyslet a koordinovat. Hledáme se. Do toho může selhávat technika i dohody s lidmi, na kt. jsme spoléhali.

Do toho vidíme, že je potřeba vyřešit mnoho zásadních záležitostí, cítíme nedostatky a vidíme resty, které máme především vůči sobě.

Ovšem Luna v trigonu se Sluncem přicházejí s nadějí a odvahou. Jakkoli se nedaří, cítíme, že lze situace změnit a nevýhody otočit ve výhody. Je i příležitost strhnout osobním přístupem a nadšením misky vah na tu pro nás správnou stranu. Pokud nebudeme vše analyzovat a moc kontrolovat.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...