Astrologova středa 22.7.2020 – Slunce vstupuje do Lva a do nás síla

Čas mezi Rakem a Lvem je vždycky zajímavý. Jedná se o jeden z vrcholů roku. Vládu si předávají dvě znamení, která charakterizují člověka v jeho projevech a citech, která jsou bezprostředně spojena s jeho existencí.

V této době jsme nejvíc sami sebou, nedovedeme potlačit vlastní přirozenost, neumíme se bránit tomu, co v nás je a co se jindy pracně dere na svět cezeno představami o správném fungování a konvencemi zvyků v projevech.
V těchto chvílích si uvědomujeme sebe sama, své potřeby a možnosti. A tak bychom pro ně mohli i něco udělat. Slunce vchází do Lva před devátou ranní, v tu dobu bude Luna ještě ve Lvu a v trigonu s Lilit v Beranu. Zdá se tak, že nadcházející měsíc bude poněkud divoký. S čím nejvíc budeme bojovat budou naše strachy vyjádřené ve vnějším světě překážkami a bariérami. Ty si vytváříme často proto, že neumíme být bezprostřední. Právě dnes hrozí konflikty z této nebezprostřednosti. Lepší je jednat otevřeně a nic nezamlčovat a neskrývat. Ani před sebou.
K citovým výpovědím, hlubokým diskusím, ale také k silně inspirativním setkáním zve sextil Merkuru v Raku a Uranu v Býku. Dá se očekávat i průlom v různě zabarikádovaných procesech a jasná prohlášení na pouštích nejasnosti.

Dnešní den je tu zhusta k tomu, abychom si uvědomili své jáství, abychom se znovu podívali na to, jak žijeme, kterak běžně fungujeme. Je čas tvořit novou budoucnost. zdá se, že k tomu máme všechny nástroje a tak se můžeme zaměřit na to, co je zásadní. Stavme pilíře a vztyčujme oblouky klenby. Dejme životu jiskru a grácii.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

You may also like...