Astrologova středa 24.8.2022 – Uran se otáčí: Vlna jde z Býka

Včera jsme se ocitli v panenském období a čekáme na Panenská vrata (9. 9.). Už jsme si mysleli, že naše životy bude v nadcházejících dnech ovlivňovat trend návratů do měst, domovů, škol, pracovišť a závodů, trend přizpůsobování a hledání malých, ale konkrétních cílů.

Když tu přichází vlna z Býka. Jejím iniciátorem je Uran, který se na 19. stupni otáčí a mění naše představy o životě. Najednou jej vidíme v jiných barvách, události v jiných souvislostech. Dochází nám, o čem ten život je. První půlrok od zimní otočky Uranu jsme podnikali kroky, osvojovali si nové způsoby, kolonizovali nové prostory, šli nevyzkoušenými cestami v nových botách. Za tu dobu od ledna se v nás nahromadilo přemnoho zážitků, podnětů a získali jsme množství zkušeností. Je čas je vstřebat, zažít znovu a uvědomit si tak, jak byl náš život (zase) obohacen. Potrvá to týden až dva měsíce než se to nové stane naší nedílnou součástí. Uranské nárazy a vlny vnímáme právě v těch momentech, kdy se nedaří plynule spojovat to, co přichází s tím, co je očekáváno na základě zkušeností uplynulého půlroku. Proto ty dva měsíce max to bude trvat než si vše slehne, srovná se a my budeme zase žít podle svých vizí.

Aktuálně ovšem vnímáme i kritický kvadrát Slunce a Marsu, kdy raději oddělujeme, pitváme a analyzujeme, hledáme souvislosti a hledáme trhliny. Abychom to první spojili a to druhé zacelili. Což jsou technicky vzato úkoly tohoto týdne.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...