Ondřej Habr: astrologovo úterý 9.6.2020 – Po stagnaci akce

Po předchozích dnech, ve kterých jsme se poněkud dusili vlastními procesy, se opět otvírá cesta ven, cesta do světa. Pomáhá tomu: Luna ve Vodnáři, ranní konjunkce Luny se Saturnem, trigon Luny a retrográdní Venuše. První konstelace rozbije umělé hranice, druhá vyjasní plány a dodá k nim sílu i odvahu, třetí pomůže uskutečnit. Vlivem retrogradity Venuše v Blížencích bude komunikovat naše nitro. Budeme subjektivní, ale pravdiví. Někdy to jinak nejde.

Po hodinách a dnech planého přemýšlení a neplodných diskusí se konečně začíná něco dít. Zatím se jen mluví, ale je to k věci. Plány dostávají kontury. Trigon Luny s Juno ve Vahách ukazuje i na to, že si vzpomínáme na vztahy, smlouvy a závazky a i tady se začíná otevírat pole možností se realizovat. Slovo se cení víc než snaha, nepřesnost není chybou, je vnímaný zájem a intenzivně prožíváno sdílení. Nesníme, ale žijeme, často jen tak, jak to podmínky umožňují. V mnoha ohledech vnímáme zajímavosti, teré přináší doba a dovedeme ocenit kvalitu života a času.

Aktuálně se toho po nás mnoho nechce. Jen přítomnost, pohotovost, improvizace a zajímavost.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...