Astrologova středa 25.10.2023 – Luna v hlavní roli

Luna v Rybách v opozici s Venuší v Panně nabádá k prověření, snad i přehodnocení. Ptáme se po smyslu věcí. Slabší povahy se mohou vzdát.

Luna je i v trigonu s Marsem v Rybách a sextilu s Jupiterem v Býku. To dává událostem drajv, když se chytneme, mohou nás docela daleko donést.

Sextil Slunce – Lilit není příjemný. Mate. Zavádí jinam než bychom chtěli jít. Zabýváme se věcmi, které nám nepřísluší a ještě to vnímáme jako přínos.

Osobně mám dojem, že stále funguje opozice Saturnu s Lilit. Souhlasíte? Je to aspekt nejistého Saturnu, který se poměřuje s nejistotou. Musí si znovu v každém kroku ověřovat, co je správně a co nikoli.
Začíná už opatrně působit letošní býčí úplněk. Do 28. října je ještě docela daleko, ale už se planety rovnají do konstelace, kde bude na jedné straně Slunce, Merkur, Mars ve Štíru a na druhé Luna, Jupiter v Býku. A do toho zatmění jako žolík. Neupínejme se k tomu, že za nás planety něco vyřeší. Ony o nás nevědí. Ale můžeme se seriózně podívat na to, co pro sebe v době úplňku můžeme udělat.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...