Astrologova středa 7.4.2021 – Jedeme dál

Podmínky pro nové věci a řešení záležitostí starých jsou ještě lepší než včera. Aspekty se proti úterý mnoho nezměnily. Jen se Luna ve Vodnáři posunula od konjunkce se Saturnem ke konjunkci s Jupiterem. Příznivé aspekty s Venuší i Marsem jsou o něco příznivější a kvadratura Luny s Uranem je už minulostí.

Tak se dá očekávat, že pokud jsme si včera vyrobili problémy, tyto se mohou dneska snadno zvládnout. V případě kdy včera něco nevyšlo, lze se o to pokusit znovu a podmínky nám budou lépe vyhovovat. Zdá se, že dostáváme druhou šanci.

Obecně je tento povelikonoční týden poznamenán snahou planet nám pomoci. Sextil Venuše s Marsem podporuje aktivity, Jupiter i Slunce si budou ve druhé části týdne také rozumět. I když je k optimismu daleko, cesta se už ukazuje. Nic nejde samozřejmě snadno. Je potřeba se vypořádat s podmínkami Saturnu a uvědomit si, co je opravdu důležité a o čem si to jenom myslíme.

Co se týče Jupiteru, měli bychom se umět naladit na to, co probíhá a dát tomu celé srdce. Nebo aspoň podstatnou část. Jupiter nás směřuje i k velkorysosti, ve kt. nebudeme přece řešit detaily. Naučíme se i taktice, není potřeba hned a za každou cenu mít výsledek a řešení. Některé záležitosti je třeba dobře vyzkoumat a nebát se i netradičních řešení. Hlavně že vyhovují většině zainteresovaných.

A pak je tu Uran. tady musíme přemáhat vlastní hluboká nastavení a srovnat si je s realitou. Je totiž docela možné, že neděláme to, co je v našem skutečném plánu a plýtváme tak nejen silami, časem, ale i vlastní energií. Kvadrát Uranu s Lunou ze včerejška nám pomohl v orientaci. Je potřeba pozměnit plány a podívat se zejména na ty, které nám slibují úspěch a dávají naději. A tak se můžeme dostat i dál, než jsme čekali.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr
Print Friendly, PDF & Email

You may also like...