Astrologova středa 28.4.2021 – Dojezdy

Energie a akce spojené s úplňkem budou ještě dojíždět. Možná až zpětně nám leccos dojde, zachytí to záchranná síť našeho podvědomí, kt. si věci spojí se staršími zážitky nebo hlubšími vrstvami paměti. Po většinu dne bude Luna ještě ve Štíru a my stále citliví k vnějším i vnitřním podnětům. Výborně na tyto procesy ukáže právě Luna ve Štíru v sextilu s Plutem v Kozorohu. Někde budeme i ironičtí a šťouraví. Bude se i prověřovat a ověřovat jako bychom si chtěli dodat jistoty, kterou nemáme. Zatím

Čeho se bude týkat dnešek? Stále našich hodnot, pořád vlastní sebehodnoty. Budeme potřebovat vidět výsledky toho, co jsme doposud dělali a budeme je srovnávat s představami, jež jsme si udělali. Svět se daleko nepohne, většina změn se udála vnitru a leccos se přeskládalo a přestavělo. Nové věci jsou ale nové a zelené a tak nějaký výsledek vidět nebude. Také hodně záleží na tom, jak jsme už změnili přesvědčení.

Hodně silné postavení má Saturn ve Vodnáři. Je v těchto dnech na poloviční vzdálenosti mezi Jupiterem a Plutem. Zdá se tedy, že v této aktuální době se do budoucna vytvářejí nové předpisy, zásady, pravidla, vize a plány. Ty, které si dáváme jako jednotlivci i ty, jež sdílíme s okolím a společností. Tak popřemýšlejme nad tím, co si vlastně přejeme a co chceme, aby bylo.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...