Astrologova středa 29.7.2020 – Lev a budoucnost

Slunce ve Lvu je v trigonu s Lunou ve Střelci (vstupuje do Střelce kolem půl desáté) a Marsem v Beranu a tak věci půjdou dneska velmi rychle dopředu. Hlavně ty jasné a nekomplikované. je tu opravdu den, kdy bytostně nechceme nic zesložiťovat a ani brzdit.

Do hry z povzdálí vstupuje Lilit v Beranu a tak něčeho, některé aktivity, něčí přítomnosti či záměrů bude už příliš. Kdo neumí včas zastavit v počátcích sebe nebo procesy na něj mířící, těžko se pak smíří s výraznou stopkou.
Ostatně Lilit … v Beranu se dostává do kvadratury s Jupiterem. Mění se představy, přepracovávají se plány, ruší a nebo naopak spontánně vznikají dovolené. Na druhou stranu je citelný tlak i na uskutečnění něčeho, co nedává už smysl. Tedy pokud se s odstupem zamyslíme.

Je znát, že my i svět jsme zralí na revizi dohod a plánů. Citlivě vnímáme, že se energie přesunuly, situace přeskupily. Vznikly nové možnosti a otevřely se nové cesty. měli bychom si to uvědomit a využít toho. Specifikem je to, že novinky musíme vycítit a rozpoznat sami. Neohlásí je herold, nepřijde poštou informace. Život tak pokud chytíme ten správný vítr, může nabýt zcela nových dimenzí. A protože tento aspekt nabíhá už několik dní, je dnešek v podstatě vyvrcholením trendu.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

You may also like...