Astrologova středa 3.4.2024 – Jistoty, graciézní pohyby a analýza

Otočení témat signalizuje konjunkce Slunce se severním uzlem na 16. stupni Berana. Přesná bude až v pátek, nicméně dobře charakterizuje prostředek týdne. Objevují se tu nové plány, nové inspirace, (znovu)nabytá samostatnost, nové cesty. Také výrazný neklid a jistá nespolehlivost na lidi i na procesy, které běží. Jistotou pro sebe jsme tak jen my sami a naše koncentrace na to, co právě děláme. Můžeme tak do pátku výrazně otočit kormidelním kolem.

Na pozadí bláznivých pohybů běží velmi klidný, doslova vláčný, pro někoho nadějeplný, pro dalšího spirituální aspekt, konjunkce Venuše s Neptunem na konci 28. stupně Ryb. Ještě než se Venuše přesune do Berana (vejde tam tento pátek), pokusí se zachránit leccos z toho, co hrozí průšvihem, uvolnit napětí, dodat pohybům trochu graciézní ležérnosti a vztahům vzájemné naladění se. Uvidíme, jak se tytp stabilizující trendy uchytí.

Retrográdní Merkur se začíná projevovat analyticky, soustředí se na vše co zpomaluje a brzdí, zptátečnicky, hledá mouchy a přemýšlí o tom, jak něco udělat jinde, jinak a samozřejmě lépe. Asi bude tedy potřeba (s)plnit jeho úkoly. Každopádně měli bychom si udělat jasno 🙂

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...