Astrologova středa 30.6.2021 – Jinové a jangové aspekty

Končí školní rok, začínají velké prázdniny. Jaké budou? Určitě zajímavé, prožijeme je s retrográdním Saturnem ve Vodnáři, kt. formuje a vytváří nastavení, paradigmata a spolupodílí se na tom, jaý si děláme obraz o světě. Pokud nebudeme odmítači nových vizí, plánů a inspirací, jistě se leccos důležitého dozvíme, co nás obohatí a posune na životní cestě.

Ale pojďme se podívat na poslední červnový den. Pokračujeme s Lunou v Rybách. Sejde se v tomto znamení s Neptunem a ještě víc prohloubí náš záběr. Lépe uvidíme souvislosti, ponoříme se do studia sebe sama a situací, jež jsme vytvořili. Dnes dovedeme mít takřka dokonalý odstup a je šance hezky vidět a rozebrat to, co se nám děje. Často se zahrabeme, ponoříme, ulpíme. Nebudeme moc užiteční pro okolní svět, ale pořešením vlastních problémů pomůžeme sobě. Rada je odpočívat, plynout a nezatěžovat se tím, co přichází z okolního světa. Ono to ani moc nepůjde.

Na nebi se nám v protikladu k jinové rybí Luně formuje dost nepříjemná konfigurace složená z Marsu, Uranu a Saturnu. Tento trojúhelník dovede velmi silně pohnout námi i světem. Konfigurace vyvrcholí ve čtvrtek. To bude čas, ve kterém bude konfrontováno naše minulé s přítomností, jež jde trochu jiným směrem a současně i s budoucností, tu si teď pomalu budeme tvoři. To, co na nás bude doléhat, budeme vnímat jako tlaky, tahy, nároky, dotěrnost, nepříjemnosti. Úkolem bude si uvědomit, že v nějaké oblasti půjde náš život jinudy a že kroky, jež jsou před námi, je dobré udělat. Možná proto, aby se nám lépe vedlo. Neodmítejme podporu, všímejme si toho, co se nám aktuálně nabízí a jednejme aspoň sami pro sebe jednoznačně.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...