Astrologův pátek 12.8.2022 – Úplněk ve Vodnáři: Osvědčit se

Vodnářský úplněk slibuje mnohé. Změnu, zábavu, překvapení, plné prožitky, odstřihnutí se od běžných starostí … z pestré palety si každý může vybrat. Některé projevy nebo trendy mohou být divné, jiné nestandardní, další klidně naopak. Osud si tu zkouší různé varianty a i my jsme přece na poli pozorování.
Zpozornět by měli ti, kteří mají Slunce, Lunu či nějakou důležitou planetu ve Vodnáři (případně Lvu, Býku, Štíru) okolo 20. stupně. Tam je dost dobře možné, že proběhne něco, co si budeme dlouho a dlouze pamatovat.

Vodnářský úplněk má svá kouzla, dovede připoutat naši pozornost k tomu důležitému, umí také rozmetat modly, k nimž jsme se obraceli. Samozřejmě že toto se může klidně dít i v malém. Ve hře je Saturn ve Vodnáři, se kterým bude tvořit Luna konjunkci i Uran v Býku, se kterým bude Luna a Saturn na jedné straně (z Vodnáře) a Slunce na straně druhé (ze Lva) dělat kvadraturu. Taková mocná konstelace dovede svrhávat trůny i nastolovat nové krále.

Tak jistě, krály nejsme a většina z nás nebude, ale je to šance se ukázat, zviditelnit, prokázat kvality. Dotčená znamení, o kterých se tu mluvilo, jsou pevná, fixní. Nezaujmeme tedy tím, že něco začneme, někam ukážeme a naznačíme směr, stoupneme si dopředu.

Šance ukázat se v dobrém světle je tam, kde zvládneme úkol, kde se osvědčíme, kdy prokážeme schopnosti, dáme najevo kompetence. Hlavní téma úplňku jsou kompetence a od něj se odvíjejí další procesy. Svět hledá lidi na svém místě. Hledá je i rodina, hledají je vztahy. Událostmi dneška budeme postrkováni nebo naopak prověřováni v tom, zda to všechno dáváme a jak plníme své úkoly.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...