Astrologova středa 30.9.2020 – Všechno dobře dopadne

Otázkou je jen kdy a co bude znamenat to dobře. Přeci jen jsme fixováni na určitou realitu a její parametry. A také na přání vyplývající z našeho poznání. Momentálně je řada věcí rozjeta takovým podivným způsobem, na který nejsme zvyklí. Zmatek způsobují i nestandardní reakce lidí a institucí. Na vině je Mars (co se týče aktivit) a Saturn (pokud jde o pravidla a zásady jakožto i hranice).

Mars retrográdní v Beranu hledá neustále ta správná řešení. Jako nepoučitelný beran to zkouší znova a znova. Buší do zdi a nehledá vchod. Jsme zaplaveni energií, která nás tlačí do rychlých a jednoznačných řešení, na která skutečně nejsou podmínky. Snažme se tedy soustředit na to, abychom vytvořili dobré podmínky pro řešení, která si přejeme a jež by teoreticky mohla nastat. Nevymezujme se činy, ale postoji. I ty mohou být oceněny.
Před několika dny se z retrogradity otočil Jupiter. Máme vize, máme plány, máme svůj rozum, máme naději. Přes léto jsme tak trochu tápali kolem sebe a hledali čeho bychom se mohli chytit. Aktuálně, když se včera otočil dopředu i Saturn, víme, co ano a co ne. není třeba čekat, není třeba váhat. Vzpomeňme si na svá hlavní letošní témata, najdeme je s úspěchem v domě, ve kt. máme druhou polovici znamení Kozoroha.
Saturn je zatím hodně pomalý a tak ty nápady a jejich pravidla jsou teprve v zárodcích a není vůbec jasné, zda se rozvinou. Dá se očekávat, že cesta k nim bude ještě dlouhá.

V polovině října se mohou stát záležitosti, které prověří sílu záměrů a jednotnost úmyslů. Někdo rezignuje, jiný zpomalí. Saturn bude v kvadrátu se Sluncem a vyhrocovat se budou procesy i kvůli Marsu v kvadrátu s Plutem a Jupiterem. Pak pomůže konjunkce Pluta a Jupiteru, otočka Marsu v listopadu … cílová páska je hodně daleko a se smělostí mohu napsat, že naše vize doznají mnoha zdržení, ale také úprav a prověření. Ale je důležitý úmysl a jeho čistota, což není esoterní klišé, nýbrž prověřený fakt.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...