Astrologův pátek 8.12.2023 – Čas plánů

Co vyzdvihnout na současných aspektech? Neptun, který se otáčí v Rybách a posléze pomalu vyrazí dopředu k jejich konci? Hlubinu, respektive její doteky, které prožíváme prostřednictvím nenadálých a za duši chytajících vzpomínek, ale i citlivosti a neroztomilé zapomnětlivosti nebo drobného chaosu ve věcech každodenního řádu a rozvrhu? Touhu sdílet, na kterou nikdo neodpovídá tak, aby nás to naplňovalo? Neptunické nejasnosti netýkající se přítomnosti, ale věcí budoucích a plánovaných? Záležitosti identity, kdy zapochybujeme o tom, že jsme na správných místech a že děláme to, co je třeba?

Neptunická otočka nám správně klade nepříjemně zásadní otázky, na něž nejlépe odpovíme činem. Nebo jadrným pojmenováním situace nebo problému.

Nebo bychom si měli všímat konfigurace Draka, ve kterém shromážděné planety a body (Jupiter, Merkur, Lilith, Venuše) vyzývají k tomu, abychom si už konečně vybrali takové plány a postoje, které nám opravdu odpovídají, za které se nemusíme (před sebou) stydět a které nám nabízejí i slušnou budoucnost?
Je čas, ve kterém vrcholí letošní střelecká sezóna a kdy se od nás očekávají výstupy, postoje a návrhy řešení. Často jsme v poslední době unaveni když neposloucháme a děláme něco navíc, něco, co opravdu dělat nemusíme a co můžene delegovat na jiné. Čas Střelce přímo souvisí s poznáním vlastních možností a s organizací plánů a rozdělením úloh. Tak pojďme na to 😉

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...