Astrologova středa 6.12.2023 – Propojení i izolace

Čtvrtý adventní den přichází, Mars se spojuje s Lilith kvadraturou, Venuše trigonem se Saturnem, Merkur s Jupiterem trigonem také a Luna opozicí s Neptunem.

Nepokojný den, během kterého se vyplatí si dát věci do pořádku, ujasnit si priority, co teď a co potom, naslouchat druhým a nepouštět se do důležitých kroků. Podpora spojením, sdílením a komunikaci, také studiu a naslouchání by se mohlo dařit.

Luna s Neptunem v opozici kladou před člověka spoustu otázek a za každou odpověď obdarují otázkou další. Vyplatí se pozorovat, co se děje, snadno podlehneme omylům a těžko někoho přesvědčíme. Některé situace mohou být zábavné asi tak jak nepříjemné mohou být konce.

Mars v kvadratuře s Lilith ukazují velmi jasně na to, kde to skřípe. V rodině, vztazích s lidmi, v práci, vevnitř nás samotných. Nejistota hlodá tak, až naruší naše základní instinkty a my se pokusíme o pošetilou blbost, samozřejmě takovou, jakou si budeme umět docela dobře zdůvodnit. Pokud to jde nezatahujme jiné lidi do vlastních problémů.

Trigon Venuše a Saturnu přeje hodnotám, kvalitám a postojům. Pokud se nám něco příjemného přihodí, může jít o výsledek předchozích zásluh a dobrých skutků, na něž jsme možná už i zapomněli. Ani Venuše, ani Saturn nejsou retrográdní a tak se o dobré skutky můžeme pokusit i my sami jsouce vyzváni.
Nabíhá stále ještě trigon Merkuru s Jupiterem retrográdním a tak pořád víme, chápeme, rozumíme a mluvíme, setkáváme se a usilujeme se s někým dát dohromady.

Takže nemůžeme říct Špatný den nebo Dobrý den, den je takový, jak si ho nastavíme, kterak ho chytneme a pro co se rozhodneme. Dnes to vidím půl na půl, povedou se záležitosti sdružující a budeme méně úspěšní tam, kde jednáme ze zvyku, naučeně a víceméně za sebe.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...