Ondřej Habr: astrologův čtvrtek 4.6.2020 – Kvadratura

Poznatky uplynulého dne jsou dva. Byla tu velká možnost probrat se životem a vyčistit jej od toho, co v něm nemá smysl. Přišly příležitosti poměrně přesně vyjádřit to, co je pro nás podstatné. Mars v kvadratuře s Venuší a Sluncem to na mnoha místech zařídil bez toho aniž by se nás předem ptal.

A co dnes? Mars v Rybách najdeme stále v kvadratuře se Sluncem v Blížencích. Nutně to nemusí znamenat nic strašného. Jen snad to, že události nás budou stále zneklidňovat, nebudeme si úplně jistí sami sebou a budeme mít obecně velkou potřebu jistot. Můžeme je hledat ve vnějším světě, můžeme se o ně snažit v ujišťování se. Můžeme silněji vnímat odmítání v okolním světě. Mars v rybách také mobilizuje dav a skupiny lidí. V kvadrátu se Sluncem je to vedeno proti autoritám všech druhů. Dalo by se říci, že osobně i skupinově bojujeme za jistoty, o kterých ale nemáme jasné pojetí. To získáváme teprve během procesů. Zmíněný aspekt představuje v konkrétních projevech také nepřesnosti a chyby v rozhodování a jednání. Však i Luna ve Štíru je v trigonu s Neptunem v Rybách. Můžeme něco šmahem zavrhnout a nebo se přimknout k iluzi. S iluzemi bojujeme všichni o něco více než je v životě běžné tak jako tak.

Aspekty vybízejí ke střízlivosti. K tomu, abychom si uvědomili, co je pro nás skutečně nyní zásadní. Viz sextil Luny ve Štíru a Jupiteru s Plutem v Kozorohu. Jednejme střídmě, nepředjímejme rozhodnutí, buďme pevní, konkrétní a spravedliví a vše bude v pořádku.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...