Astrologovo nedělní novoluní 2.1.2022 – My, osud a Merkur, který vstupuje do Vodnáře

Teprve teď se začíná něco dít. Hvězdy jak známo Nový rok neslaví. Dnes je ale Nov na 13. stupni Kozoroha, kt. je spojený trigonem s Uranem v Býku. Teď už vidíme, že v sobotu jsme se jen rozbíhali a nadechovali. Teprve dneska skočíme. Dnes se věci zamýšlené uskuteční, dnes se tím pádem uvolní napětí.

A téma novu? Určitě si vzpomeneme na rodinu a rodinné vztahy. Zamyslíme se nad budoucností. Dnešní záležitosti prověří vytrvalost, loajalitu, chuť udělat něco důležitého pro budoucnost. A bohové si házejí mincí, podle hodů se budeme rozhodovat. Překvapivě se vrátíme k něčemu, nečekaně začneme věci řešit z jiné strany. Možná se zachováme nesystémově a nelogicky, přeskočíme etapu nebo obřadnou proceduru, vynecháme rituál.

Úkol novu? Nov by v nás měl podnítit zájem o budoucnost, o to, aby se něco (konečně) dělo. Pochopíme pro teď vlastní roli ve vlastním osudu. Uděláme všechno pro to, aby kolečko osudu poskočilo o jeden zub dál.
Zdánlivou nesystematičnost, nelogičnost a chaos podpoří i Merkur, jenž vejde z Kozoroha do Vodnáře. Na první pohled se nám uleví, zjistíme, že je mnoho způsobů, jak se projevovat a přehršel možností, jak komunikovat. Objevíme nesystémové zkratky a pochopíme, že se lze vždy domluvit. Odlehčená atmosféra na začátku roku přispěje i ke klidu, s nímž můžeme přistupovat k těžkým úkolům, jež na nás navalily poslední dny.

Přejme si hezkou neděli, letos první a pamatujme na rozjezdy. Jak si letošní rok rozjedeme, tak budeme v létě a na podzim sklízet jeho ovoce.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...