Astrologovo pondělí 1.11.2021 – Udělat si jasno

Slunce v kvinkunxu s Chironem, Venuše v kvadratuře s Lunou, Luna v opozici s Neptunem. Předposlední letošní měsíc začne nejasně a komplikovaně. Není ideální doba pro to, abychom (si) něco vysvětlili nebo (se) pochopili. Emaptie bude na bodě nula, raději se budeme snažit porozumět sobě a ti okolo budou stát ve frontě na pochopení.
Není také úplně jasné, co v životě i v tyhle chvíle chceme a potřebujeme a tak se může stát, že se budeme vnímat jako nepochopeni a nedoceněni. Samozřejmě že se tak děje proto, že sami nevíme.

Kvinkunx Slunce s Chironem je terapeutický. Chceme si dát věci do pořádku, tušíme, jak na to, ale v procesech jsme velmi neobratní a tak můžeme způsobit víc škody než užitku. Rádi budeme přehánět a tlačit na to, aby se něco dělo. Nechápeme, že vše má svůj čas a dnešek je spíš den, kdy si pojedeme sami za sebe, na sebe a pro sebe. A nechce se mnoho. Jen si odpočinout a vyladit se na to, co přijde. Přece cen jsme v momentě změn a tak je potřeba se pořádně rozhlédnout a udělat si jasno.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...