Ondřej Habr: astrologovo úterý 24.3.2020 – Nová cesta

Slunce se kolem půl desáté setkává na pátém stupni znamení Berana. Na stejném místě je i Chiron a Lilit. Co od takového shluknutí se planet můžeme očekávat?

Konce a hlavně začátky. Na beraní nov, první na jaře se vždycky čeká s přáními, s plány, se starty s projekty, s novými úkoly, pohledy na svět. S novou nadějí. Je tu možnost, chceme-li a umíme-li se zaměřit, oddělit staré od nového. Projevit svá přání a tendence. Dát najevo, o co nám jde. Nejinak se tomu bude dít i letos. Je úplně jedno, že nás straší virus s korunkou, teď jde v těchto chvílích jen a jen o nás. O naše osobní a bytostné potřeby. Neváhejme je vyslovit, nebojme se je dát najevo. Za jakéhokoliv stavu, situace a režimu.

Tentokrát je nov ve spojení s Lilit a Chironem a tak se dějí věci ze světa stínů a přišlo to, co bychom si rozhodně nepřáli. Nicméně každý z nás prožívá situace tak, jak odpovídá vnitřnímu nastavení a hledá řešení jemu vlastní. Řeší si svá témata a potřebuje najít východiska pro sebe. Přítomnost Chironu signalizuje to, že svět nás nyní trochu bolí. Ale také to, že je zde naděje na změnu, a to gruntovní k lepšímu. Také si musíme všimnout toho, že nov je v kvadratuře s lunárními uzly v raku a Kozorohu. Tady vidíme jednak to, že se výrazně mění náš život se všemi okolnostmi a vazbami. A také to, že reagujeme na projevy a procesy daleko hlubšími než jsou události našeho viditelného světa. Jsme v pokušení pustit se dopředu na vlastní pěst. Jsme i v pokušení jednat konzervativně a nedělat nic. nechat události plynout. Ale platí, že pokud nic neuděláme, nestane se nic. A my přece nejsme spokojení. Nebo ano?

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...