Astrologovo pondělí 11.12.2023 – V hlavní roli Venuše

Dnes v hlavní roli Venuše ve Štíru. Najdeme ji v sextilu jak s Merkurem v Kozorohu, tak Lilith v Panně. Přinese nám to jak příjemné, tak nepříjemné věci. Luna na konci Štíra v sextilu s Plutem na konci Kozoroha výrazně ztrvrdí muziku.

Venuše nám tak dovolí překročit běžné limity a hranice. V dobrém, odvážíme se projevit, jít dál, promluvit tak jak je potřeba. Vyslechneme i věci nepříjemné a budeme umět kvalitně zareagovat. A samozřejmě mohou se dít i záležitosti zajímavé spojené s láskou, hodnotami a tvořením, často řešené na poslední chvíli a v nějaké naléhavé situaci.

Před novoluním ve Střelci na samém začátku středy tak dostáváme do ruky mocný nástroj, myslím tím tu Venuši s aspekty, abychom záležitosti v životě definitivně uvedli do života, jednoznačně podpořili nebo navždy vyvrátili. Jistota je dobrá i když nepříjemná, by řekla Venuše ve Štíru.

Dopoledne může být nátlakové, ale spravedlivé. Můžeme se tak dostat do presu právě pod vlivem sextilu Pluto – Luna. Kdo se nebude vymlouvat, ale bude konat, ten dosáhne dobrých výsledků a možná ještě něco napraví nebo dožene. Kdo bude naříkat a stěžovat si, ten problémy pravděpodobně prohloubí. Nepříjemné, ale spravedlivé aspekty si tak žádají celých mužů a žen, zkusme je tedy v sobě objevit.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...