Astrologovo pondělí 16.11.2020 – Abychom si to shrnuli

Pro pořádek: včera je z retrográdního pohybu do dopředného otočil Mars. Dá se čekat, že z dlouhodobého pohledu zesílíme, zpevníme se a začnou nám lépe fungovat naše procesy a záležitosti. Také budeme odolnější a sebevědomější. Samozřejmě postupně, nečekejme nějaký zázrak už dnes.

Včera byl také nov na 24. stupni Štíra. Novoluní vyzdvihlo, ukázalo a zobrazilo to z našeho života, co je třeba ukončit a také to, do čeho bychom se měli pustit. Tady bychom prožitky mohli klasifikovat jako pocit změny, obratu, jako silné emoce a chuť se vydat ve starých kolejích s novým elánem do života.
Dneska je Luna ve Střelci, což samo o sobě ukazuje na odvahu, otevřenost, možná i radost. Také chuť překonat sebe sama a nebo minimálně to, co jsme provozovali minulé dny.
Odpolední trigon Luna – Mars bude dost plodný. Zdá se, že bude dost energie na vymýšlení nových věcí, prostor pro fantazii a plány na nové cesty.
Zas až tak optimistický ten dnešek nebude. Venuše ve Vahách v kvadrátu s Jupiterem v Kozorohu nám bere energii ve vztazích a smlouvách. Nevěříme si. Spoléháme se na to, že by se mělo (vy)plnit tak nějak logicky to, co očekáváme. A následuje zklamání, protože do druhých lidí nevidíme, byť jsou naši blízcí. prostě si něco udělají po svém a není potřeba se obávat, že kvůli tomu padají dohody a domluvy. Vůbec bychom se měli podívat z terapeutického úhlu pohledu na zoubek vztahům a naší víře v ně.

Pokud máme pocit, že jsme přelezli v minulých dnech nějaké překážky, tak nejspíš ano, jsme za nimi. Nicméně dobojováno není, je potřeba dál pracovat na to, co potřebujeme dotáhnout do cíle.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...