Astrologovo pondělí 17.8.2020 – Velké setkání

Merkur se schází ve Lvu se Sluncem a Mars v Beranu na ně dělá trigon. Na toto jsme čekali. Aspekt bourá překážky a usnadňuje cestu dopředu. Přináší odvahu, přichází s energií, dodává otevřenost, poskytuje vřelost. Pokud chceme jednat, je dnes vhodný moment.

Přicházejí i nová témata. Ta, kterým bychom řekli osobní. Otevírají se každému z nás nové možnosti, každému v trochu jiném směru a oblasti.
Luna ve Lvu v kvadrátu s Uranem ale ukazují na napětí. Bude potřeba v nitru cosi zvládnout. Překonat setrvačnost v jednání a v potřebách zažívat. Možná nepůjde naplno rozvinout vše. třeba si plány ještě počkají na plnou realizaci. v citech, najdeme hlubší porozumění a dostatečné zázemí. Možná citlivost a citovost bude nakonec i limitujícím činitelem. Někde bude těch emocí přece jen moc a znáte to, voda plus oheň rovná se pára. A ta může být i pod velkým tlakem. Tak vyvažujme mezi rozumem a bdělou přítomností a citem, tedy smyslem pro vnímání a napojení se.

Přejme si, ať se nám všem povedou ty aktuálně správné kroky, je zároveň i čas zatočit se svými strachy a udělat krok dopředu.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

You may also like...