Astrologovo pondělí 18.4.2022 – S trumfy k triumfům

Zdá se, že dnes se dotkneme osudovosti. Slunce v Beranu se dostává do kvadrátu s Plutem v Kozorohu. Zatímco Pluto ještě v Kozorohu zůstane nějaký ten pátek, Slunce se během povelikonočního týdne přesune do Býka. Zdá se tedy, že dnes a eventuelně zítra budeme odsouvat překážky, kt. nám leží na cestě. A že se nejedná o závory ledasjaké. často se dotýkají podstaty toho, v co věříme a podle čeho i žijeme. Zjišťujeme, že některé danosti vlastně nejsou až tak dané a že leccos může být jinak. Nezbývá než zabojovat (tedy především se sebou) a udělat důležitý krok nebo jejich soubor a vrátit naše jednání tam, kde si neuzavíráme budoucnost.

Luna ve Štíru v konjunkci s jižním uzlem bude v trigonu s Jupiterem a Neptunem v Rybách. Zmíněnou osudovost si docela budeme užívat. Možná nám ani nepřijde, jak jsou aktuální momenty důležité. Snadno se můžeme ponořit do nostalgie. Lehce se zasníme. Přesto je hlavní vzkaz tohoto aspektu v tom, že se nám ukáží hlubší souvislosti aktuálního jednání.

Konjunkce Merkuru s Uranem v Býku umí překvapit. Můžeme zjistit, že jednáme s lehkostí dříve nebývalou, můžeme objevit nové metody, postupy, osvojit si nové know-how, seznámit se s důležitými lidmi, proklouznout hlídanou brankou, ale také pochopit něco, co se doposud skrývalo před našimi zraky a to i těmi vnitřními. Zkrátka dnešek je tu proto, abychom se uměli zařídit podle sebe a podle toho, jak potřebujeme, aby se vyvíjel náš život. Bude záležet když ne na lstivosti, tak na chytrosti, uvědomění si vlastních nevýhod a výhod a také na rychlém a správném jednání, při kt. se nebudeme bát vyložit trumfy.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

 

You may also like...