Ondřej Habr: astrologova neděle 17.5.2020 – Najisto

Dvě výrazné části dne, do cca 4. odpolední hodiny budeme tiší a klidní, potom se rozběhneme vpřed. Do odpoledne budeme s Lunou v Rybách přijímat, schraňovat a zpracovávat podněty z okolního světa, poté do toho světa vyrazíme proto, abychom ho změnili podle toho, jaký jej potřebujeme mít. V první části nečekejme výraznou podporu a zájem zvenčí, v té druhé předpokládejme, že se setkáme nebo srazíme se zájmem okolí.

Ona čtvrtá odpolední skutečně může být nejen předělem, ale i momentem, kdy sečteme a podtrhneme aktiva a pasiva, kdy budeme konstatovat, že už nic nového nevymyslíme. Rozhodneme se jednat za sebe tam, kde budeme cítit potřebu. Luna bude v těch momentech v kvadratuře s lunárními uzly v Blížencích (severní) a Střelci (jižní). Zjistí se, co se nahromadilo úkolů, věcí, které potřebujeme vyřídit. Nejen z nedávné minulosti, ale i podstatně starších. Hned nato, co vejde Luna do Berana, začne tvořit příznivý podporující sextil se Saturnem ve Vodnáři. Proto i ta naléhavost se něčím zabývat, proto důležitost toho, do čeho se pustíme, proto vytrvalost a neúnavnost, a to do té doby, dokud nás budou věci bavit.

Slunce v Býku se ještě bude příznivě propojovat s Jupiterem v Kozorohu a stále bude dobrá doba pro to, abychom začali něco pěkného, silného, stabilního a dobře fungujícího. Je tu šance leccos poupravit, možnost dotvořit a možná i přetvarovat. Tak jako jsme si v minulých dnech zkoušeli záležitosti nanečisto a hledali správnou formu a obsah, tak nyní už bychom měli jít najisto. Den by měl přinést víc jistoty do života především zemským znamením a pak i těm, kteří aktuálně tápají.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...