Astrologovo pondělí 18.7.2022 – Račí aktivity

Konfrontační den. Slunce s Merkurem v Raku jsou v opozici s Plutem. Přichází čas račí konfrontace. Naše vize, sny a představy, nejčastěji tedy ty sny čili nekonkrétní, ale hluboké a na emocích založené vize. Zjišťujeme, co je a není možné. Často konfrontace není výzvou k ukončení, ale k prosazení se. Jde o to nebát se.

Důležitá budou slova, řeči, komunikace. Schopnost mluvit o tom, čemu je rozumět. Často si rozumět nemusíme. Tak jak jsme v račím světě, zjišťujeme, že komunikujeme často prostřednictvím emocí, kterým jiní nerozumějí nebo je chápou velmi odlišně. Dnes je tak možné zjistit, kde jsou problémy. Kde se nacházejí slabá místa. Po zjištění budeme vedeni k rozhodnutím, často zásadním, jež budou mít vliv na další život. Nemusíme nic vyslovit a přesto se bude dít.

Dnešní den bude také konfrontací konkrétního s nejistým. Manifestací jistoty, která může kohokoli převálcovat. I projevy nejistoty, jež mohou ve finále manipulovat. Je tu i den, v němž může být zpochybněno to, v co věříme a naopak vyzdviženo to, v co doufáme.

Dnešní den bude nejen o konfrontaci, ale i o analýze. Donekonečna lze porovnávat, srovnávat a řešit detaily, zejména tam, kde budeme vnímat to, že bylo ukřivděno.

A možná překvapivě se můžeme setkat i s tím, že pochopíme, o čem jsou aktuální procesy a události v našem životě. Ráno se Luna setkává v Rybách s Neptunem v trigonu se Sluncem a Neptunem v Raku a tak může být podporována i schopnost spojovat, propojovat a ladit se. Prostě je tu den, v němž se může stát leccos, co sice tušíme, že je na obzoru, ale stejně nás to překvapí.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...