Astrologovo pondělí 2.8.2021 – Brzdy, sklizeň a zúročení

Tématem dneška je opozice Slunce se Saturnem. Lví Slunce pomalu, ale jistě valí zlatý kotouč dopředu. Jede se dál a dějí se věci nám na míru šité. Víme, že chceme víc, ptáme se, proč není na naší cestě více toho zlata. Proč se nejede tam, kde bychom byli spokojení.

Saturn ve Vodnáři řeší to, zda děláme vše podle plánu. Neví se přesně jakého. Snad kosmického, snad toho, kt. si naše duše narýsovala v momentě kdy se brala na tenhle svět. Je tu okamžik, v němž Velký režisér vydává pokyny a naznačuje herci, jak má hrát, kterak má působit. Co zdůraznit a co dělat jinak. Samozřejmě také i chválí.

A tak i my. Dopředu to moc nejde. Hledáme proč. Zastavují nás různé detaily. Někdy jsou to už pořádné věci. Díváme se kolem, hledáme stabilitu. Opozice ukazuje na potřebu vyvážit se, najít střed. Ne střet. Pak se půjde zase odpíchnout v pohybu dál. Jsme v jistém smyslu v některých osobních tématech na vrcholu. Je třeba si říci, kudy ten náš zlatý kotouč života povalíme. Tak, abychom mohli být dál spokojeni. Změníme asi postup. Proměníme přístup. Uvědomujeme si i symbolicky své slunce, srdečnost, srdečné chování, záležitosti srdce. Jasně nám to pomůže oddělit domněnky od skutečnosti.

Jistě si vzpomeneme i na to, že Saturn přináší satisfakci, odměny, sklizeň. Možná právě v těchto momentech zjišťujeme, že jsme přijímáni, že má náš život cenu, že se nám vrací naše vynaložené energie i úsilí.
Sluneční kotouč se tak symbolicky na jeden okamžik zastavil. Na setinu vteřiny zaváhal a pak ho zase povalíme dál. Ta vteřina byla důležitá na to, abychom si vzpomněli.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...