Astrologovo pondělí 21.6.2021 – Letní slunovrat

Letos slunovrat připadá na 21. červen. A bude před půl sedmou ráno. Slunce vstoupí do znamení Raka.

Malý krok pro Slunce a docela velký krok pro nás. Slunovrat je vrcholem roku, Šunce stojí nejvýš a tak na všechny děje a události je nejlépe vidět. Vrcholí tak letošní procesy. Jasně už vidíme a víme, o čem letošní rok pro nás je.

Slunovrat letos je v trigonu s Jupiterem v Rybách a tak nám během léta může přát štěstí. Trigon Jupiter- Slunce popřeje všemu, co se rozvíjí a roste. Zjistíme, že příznivě ovlivňuje témata učení, studia, poznávání a cest. Přináší to odvahu do života, vnímáme procesy v celistvosti a tak i lépe vidíme do jejich nitra a nebojíme se s realizací.

Zmíněny trigon podporuje dalšími trigony ke Slunci i Jupiteru Luna ve Štíru. Ta odkrývá tajemství, vstupuje do nitra, řeší funkčnost, analyzuje podmínky. Ptáme se tak, co vše musíme uskutečnit proto, abychom dosáhli svých cílů a častokrát nám osud ve své nekonečné velkomyslnosti napoví.

Slunovratový den (a noc) má velkou sílu v podpoře růstových tendencí. Přemýšlejme o tom, co potřebujeme k vlastnímu rozvoji, k životní navigaci a životnímu štěstí. Retrográdní Jupiter v Rybách (už od včerejška) nám pomůže v pátrání po tom, co by nám výrazně pomohlo.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...