Astrologovo pondělí 22.02.2021 – Voda a země

Na jedné straně Slunce v Rybách v trigonu s Lunou ve znamení Raka přijdou s dnem plným citlivosti, ohledů a pohledů pochopení. Je tu pozornost, vstřícnost a chuť vyslechnout, zájem o osudy lidí okolo.

Na straně druhé nabíhá trigon mezi Marsem v Býku a Plutem v Kozorohu. Věci, kt. se mají dít, se i stanou a my budeme v některých pohledech pouhými statisty ve hře. Projeví se spodní proudy a některé skrývané úmysly prostě vyjdou najevo. Dnes a zítra je ideální den pro začátky něčeho, co by mělo růst a vydržet.

Merkur ve Vodnáři se otočil z retrogradity a přinesl nové (nebo staronové) pohledy na svět. Přišel také se zmatky a počátečními komplikacemi. Tam kde něco nefungovalo, bylo potřeba se zamyslet nad změnou stylu. Dneska už se život postupně vrací do svých kolejí a zdá se, že opět sami sobě rozumíme. V minulých týdnech jsme se trochu odmlčeli, to abychom si něco probrali.

Mírný optimismus kazí stále kvadrát Saturn – Uran. Ukazují se tu jeho prostřednictvím ve vší nahotě problémy, které spočívají v neschopnosti se naladit, v tom, že zbytečně přeceňujeme vlastní pohled na svět, ale také i v tom, že podléháme v názorech druhým, zvlášť když je pokládáme za pro nás důležité. Svět (nebo náš svět) se nezmění pokud nedáme dost prostoru vlastní svobodě a dostatek respektu svým potřebám.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr
Print Friendly, PDF & Email

You may also like...