Astrologův čtvrtek 13.8.2020 – Neklid a klid

Mars v Beranu je pomalý a tak jako přes kopírák může přepsat velkou část včerejší předpovědi. Podotýkám, že také velmi pomalu se nyní rodí něco nového. Jako bychom byli nejvíc ze všeho zaneprázdněni sebou samými. Ještě se nedovedeme vypořádat s tlaky, které na nás vyvíjí vnější svět. S konjunkcí Mars/ Lilit v Beranu máme stále prst na spoušti a nemůžeme si odpočinout.
Přece jen bude něco jinak! Luna v Blížencích dovoluje o věcech mluvit, sdílet pocity, domlouvat se a tak kolektivně snášet emoce způsobené přetlakem. Nezapomínejme ale na to, že pod aktuálním papiňákem jsme si kdysi zatopili sami. Snad v dobré víře, že máme věci pod kontrolou, snad proto, že jsme nevěnovali dost pozornosti a důležité záležitosti zaměnili za nedůležité. A možná i proto, že jsme se obyčejně báli. Každopádně nyní je třeba konat jednoznačně a invariantně, každý krok na stranu se může nevyplatit.
K obcházení pravidel vyzývá kvinkux Slunce – Neptun. Ovšem ve snaze si něco ulehčit jen oddalujeme řešení a nalháváme si, že situace není vážná. Jak dlouho vážná ještě bude? Nejspíš do novu ve Lvu, něco se však už zpracuje během následujících dnů, kdy se Luna postaví do opozice proti planetám v Kozorohu.
V čem jsou aktuální procesy pro nás přínosné a pozitivní? Určitě všude tam, kde potřebujeme podpořit v řešení. Kde potřebujeme finální přihrávku před branku, kterou stačí jen doťuknout za brankářova záda. Vidíme to sami, tam, kde je jasno, vyřešeno a srovnáno, tam panuje letní klid pod palmami na pláži.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...