Astrologovo pondělí 22.1.2024 – Sledujme detaily

Jak jste prožili vstup Slunce v sobotu a Pluta v neděli do Vodnáře? Za sebe bych tento ingres nazval nenápadnou změnou. A skutečně, vznikl prostor pro drobné změny a prospěšná nastavení přístupů v různých oblastech života. Maličko jsme něco upravili a trochu posunuli, další dny ukáží, jak to, že nově vnímáme vztah sebe a světa zamíchá událostmi. Jsme jiní, v nitru se uskutečnily revoluce. Posunulo se vnímání hodnot, proměnily se reakce na situace. Je ještě dost brzo na to, aby se něco podstatného událo ve vnějším světě.

Ale! Slunce ve Vodnáři se blíží do kvadrátu s Jupiterem v Býku (přesným bude tento nepříznivý aspekt až v sobotu 27. ledna). Celou dobu předtím budeme pozorovat, jak se mění svět. Máloco zůstane stejné a přitom změny budou téměř kosmetické. Během nadcházejícího víkendu už ale budeme konfrontováni s problémy a budeme narážet na nesrovnalosti. Lidé kolem budou vyžadovat, abychom se zamysleli nad vzájemnými vztahy a interakcemi, osud bude chtít, abychom pouvažovali o změně cest a plánů. A my o tom víme s několikadenním předstihem, můžeme se tedy připravit na to, že leccos nebude pasovat, sedět a fungovat tak jako v doposavad.

Trigon Mars – Lilith nás vyvede z rytmu, zjistí se, že leccos funguje jinak než jsme zvyklí. I když odezvy přicházejí, nejsou takové, jaké jsme zvyklí očekávat a ani takové, které by uklidnily a stabilizovaly. Je potřeba se soustředit na každý krok a detail a uvědomovat si znova novýma očima to, co už máme zažité. Sledujme detaily a jejich proměny.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...