Astrologova sobota 9.1.2021 – Mars v trigonu s Venuší: Uskutečnění

Jestli všechno půjde podle plánů, tak se dneska do kvadratury postaví Merkur ve Vodnáři společně se Saturnem proti Marsu v Býku a zahájí tak celou řadu nepříznivých aspektů na ose Vodnář – Býk. Tato nepříznivá propojení tu budeme mít s přestávkami po celý letošní rok, jen se v nich budou střídat různé planety, nejčastěji a nejdéle to bude dvojice Saturn – Uran.

Konflikty mezi Vodnářem a Býkem budou o tom, jak řešit problematické situace. Býk by chtěl fungovat tak jako doposud. Hledá logická a tradiční řešení, blízká konzervativnímu pojetí světa. Vodnář naopak rozbíjí nefungující nastavení a někdy také hledá vhodná efektivní řešení. Často skončí tím rozbitím a ignoruje potřebnost nových nastavení.

Tak i my se budeme letos, a to zejména v lednu a únoru, zmítat mezi vyignorováním problémů na jedné straně a přehnanou reakcí na straně druhé. Bude tu tedy velký zájem řešit si své věci podle sebe bez ohledu na okolní vlivy. Současně se ale budeme přehnaně zajímat o druhé a budou pro nás a naše motivace důležité jejich postoje. Jak vidíme, nic klidného pro rok 2021.

Dnešek tedy bude potenciálně konfliktní. Může nás rozlítit cokoli. Také se moc věcí nebude dít podle plánu. Pokud ale vytrváme, budeme se probíhajícím záležitostem dobře věnovat, pokud jim dáme nejen pozornost, ale i nějakou kvalitu, je šance, že konflikty zažehnáme.

Nejlepší nakonec ovšem! Mars v Býku se setkává v příznivém trigonu s Venuší v Kozorohu! Tento milostiplný a realizační aspekt umožní mnoha doposud nemožným, komplikovaným, slabým a nejistým na první pohled procesům, aby se staly a událostem, aby se uskutečnily. Tak si představme vše, co viselo na vlásku, se může uskutečnit. Vše, na co se čekalo a co z nějaké příčiny nešlo, může najednou jít. Aspekt nás vede k souladným a tvořivých záležitostem, kt. by měly vytrvat, být silné a mít dlouhodobou platnost. Z mlh zcela jasně vystupuje to, co je potřeba udělat a měli bychom se o to pokusit jakkoli budou nálady všelijaké a domluva složitější. Přejme si, ať se dílo podaří!

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr
Print Friendly, PDF & Email

You may also like...