Astrologovo pondělí 26.9.2022 – Aktivity

Bude to divočejší než jiné dny. Považte: Merkur v konjunkci s Venuší, Mars v trigonu se Saturnem, Slunce v opozici s Jupiterem. Čím víc aspektů, tím složitější bude den, tím bude útočit víc informací, tím bude potřeba reagovat na víc podnětů.

Včera byl nov ve Vahách a tak chtě nechtě se rozjely nové energie a můžeme začít naplňovat svými činy nové představy a plány.

Je ale otázka, nakolik se do toho nového skutečně pustíme. Opozice Slunce a Jupiteru spíš zpomaluje. Nutí zdůvodňovat kroky a vybírat dobrá řešení. Někdo tak muže rezignovat a přestat hledat to, co aktuálně potřebuje. Navíc jsme konfrontováni se svědomím, máme-li jaké a s odvahou.

Trigon Pluta s konjunkcí Venuše – Merkur je ale mocný aspekt. Akceptuje setkání, chce transparentní řešení. Je to i konstelace konzervativní. Podporuje smírná řešení, tlačí na jednání, nutí se zabývat všemi možnými testy, které máme. Vynáší na povrch témata, jež jsme se úspěšně snažili ukrývat.

Trigon Mars – Saturn přesto mluví o překvapivosti, o zajímavých plánech i netradičních aktivitách. O tom, že chceme mít život zajímavý a někdy též o tom, že dnešní den se bude plánovat bez našeho přispění. Možná právě tak dostáváme příležitost se konečně zařídit podle sebe.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...