Astrologovo úterý 24.1.2023 – V hlavní roli

Včerejší konjunkce Saturnu s Venuší ve Vodnáři přinesla leckomu těžké momenty, se kterými bylo potřeba se nejen vyrovnat, ale najít i nějaké řešení do budoucna. Problematická mohla být i samota nebo izolovanost. Luna ve Vodnáři v konjunkci s nimi a ve volném kvadrátu s Uranem v Býku nám připomněla hlubší změny, pro které jsme víceméně rozhodnuti (často pod tlakem okolností, ale i nabídek a možností).

Dnešní den zjistíme na těle, na duši i ve světě kolem zpomalení a menší nadšení než v předchozích dnech. Bude třeba se věnovat dlouhodobým povinnostem a na srandu nebude moc místa. Kvadrát Luny v Rybách s Marsem v Blížencích dovede znepříjemnit kdejaký hezký záměr.

Ale přesto nebude všechno tak černé. Naopak, sextil Slunce s Jupiterem nás podpoří v důležitých záležitostech i těch úkolech, o kterých se tu píše na začátku. Sextil lze vnímat i jako podporu správných věcí, spravedlnosti a velkorysého jednání. Je tak šance na nezištnou pomoc, pro porozumění. I studium a lekce probhne radostněji a otevřeněji. Na spirituální úrovni lépe porozumíme svým úkolům a kvalitněji se budeme moci rozhodovat.

V Býku se pomalu rozbíhá Uran a tak je docela možné, že se probouzíme ze sna, kterým jsme od začátku roku žili víc ponořeni do sebe a svých osobních záležitostí. Vnímáme otevřeněji svět kolem sebe a k otevřenosti bude patřit i chuť reagovat na přicházející podněty zejména tam, kde budeme mít pocit, že nám ujel vlak.

V předchozích dnech a týdnech jsme často prostě museli reagovat, nyní si dopřejme luxus se nejdřív rozmyslet, naladit, spočítat si to a uvolnit se. Jde o naše témata a my v nich hrajeme hlavní roli.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...