Astrologovo pondělí 29.8.2022 – Nálady jak na houpačce

Je rozehrána zajímavá hra. Dopoledne ještě se budeme rozebírat a ananlyzovat. Nebude lehké se do něčeho nového pustit. Zejména bude na vině trigon Luny v Panně s Plutem.
Své si přisadí ale i Venuše ve Lvu v opozici se Saturnem ve Vodnáři. V tomto případě budeme někde váhat, jinde se rozhodovat. Ve hře jsou naše vlastní a samostatná řešení versus řešení, ve kterých vycházíme vstříc lidem kolem, situacím. V prvním případě jdeme cestou, kterou cítíme, že potřebujeme nastoupit, v tom druhém nechceme dělat problémy. V prvním případě se mohou dít poměrně radikální změny, v tom druhém spíš převládne zklamání a deprese.

Polední a odpolední konjunkce Merkuru s Lunou ve Vahách, kdy obě tělesa budou v trigonu s Marsem v Blíženích, může přijít s vysvětlením nejasností, jež vnikly během víkendu, s uklidněním situací, které byly lehce zvlněné, s porozuměním tam, kde byly znát konflikty. Může se dít takový malý happy end. Aspoň prozatím. Nezapomeňme na citový týden, který nám připravuje kvadratura Lilith v Raku s Chironem v Beranu. Neklid v citové oblasti, volání po naplnění, přání si stability nebudou jen tak vyslyšeny. Musíme si k tomuto naplnění dojít když zvládneme některé pro nás nepříjemné situace. V tom ale už máme praxi, ne?

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...