Astrologovo pondělí 30.1.2023 – Malé změny taky změny

Luna v Blížencích s Marsem v trigonu se Sluncem ve Vodnáři ukazují na to, že jsou už rozehrány nové zajímavé hry. Události jsou v pohybu a nezastavíme je. Můžeme je ale upravovat, vstupovat do nich, modifikovat je. Zájem by byl. Technicky vzato jsme otevření novému. A pokud ne přímo novému, tak myšlenkám, plánům, slovům a vizím. Hůř přístupné budou vzpomínky a minulost.

Slunce v kvadratuře s lunárními uzly (Býk, Štír) se snaží naznačit to, že kormidlo života držíme nyní v rukou. Bylo by blbé vymlouvat se na jiné lidi, na minulost a křivdy. Ty se nyní nepočítají a nepřihlíží se k nim.

Trigon Merkur – Uran se pomalu rozbíhá. Přesto dnes podobně jako celý víkend přeje novinkám, rychlým činům, bezprostředním akcím a reakcím. Můžeme se setkat jak s výkyvy nálad, tak s potřebou toto řešit. Můžeme sledovat najednou víc cílů, víc zájmů, mohou se i křížit a lézt si do zelí.

Luna v sextilu s Lilith mohou mást a tak nám schovávat ty pravé cíle a místo nich stavět před nás falešné terče. Budou větší a trefit je bude snazší. Budeme si je také vybírat z pohodlnosti a lenosti.
Dnes se toho může hodně udát a na nás je, abychom uměli oddělit to důležité, za čím půdeme od nepodstatného, co se jen tak motá okolo.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...