Astrologovo pondělí 20.11.2023 – Slunce, Mars a Pluto

Přesný kvadrát Slunce (a Marsu) s Lunou ve Vodnáři prověří naši svobodu. Ukáže se, co pro ni jsme schopni udělat a kam až necháváme záležitosti, které nás omezují, zajít.

Dají se čekat i akce na téma Marsu. Tedy i rázná rozhodnutí řešící dosavadní nejasné a patové situace a způsobující nejistoty. Tedy smělé činy činěné více či méně pod tlakem. Často si ten tlak ovšem přivodíme na sebe sami.

Události jsou spojené s finále štíří sezóny, ve které už měsíc rázně a někdy dobrovolně, jindy nedobrovolně hrotíme více nebo méně konfliktní situace tak, abychom odstranili třecí plochy nebo problémy samotné. Tedy si přejme hodně sil a odvahy. Zjišťujeme totiž, že nemůžeme spoléhat na druhé, že si uvědomí a polepší se. Ani my nemůžeme jen argumentovat a nic nedělat.

Kromě zmíněného kvadrátu stále trvá příznivé a příjemné klima pro komunikaci dané sextilem Venuše a Merkuru. Tak využijme čas, který nechává celkem volný průchod komunikaci. Za sebou máme i setkání s minulostí daná aspekty Slunce s Marsem a Neptunu.

Pomalu nabíhá sextil s Plutem, kdy se do něj nejprve dostane Slunce, posléze i Mars. Tady spatřuji finále štíří sezóny. Silnou a asi na nějakou dobu poslední možnost, během které můžeme upozornit na sebe, vlastní potřeby, zájmy a na to, co se nám nelíbí. Tak Hr na ně, chce se nám volat. Jen je třeba se dobře rozmyslet, abychom s vaničkou nevylili i v ní obsažené dítě. Přesný sextil Slunce – Pluto bude večer po deváté a Mars – Pluto ve středu pár hodin po půlnoci.

Během středy pak události ještě natáhne v čase a oživí trigon Marse a Slunce s Lunou v Rybách, který zajistí také to, abychom si vše dobře pamatovali.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...