Astrologovo pondělí 31.5.2021 – Poslední máj

Byl pozdní večer, poslední máj … přemýšlím, co nám letošní máj dal. Přišel s otazníky a vykřičníky, ale s obyčejnými tečkami na konci věty šetřil. Jakkoli se střídaly různé aspekty, byla vždy na pozadí dějí důležitá kvadratura Uran – Saturn, kt. nás drží pod krkem. Nedovoluje se posunout v našich osobních i společných příbězích dopřadu, dokud nebudeme dostatečně sví, silní a nevyřešíme si důležitá témata.

Takovéhle situace se dějí běžně i v jiných letech, tady je ovšem ta bariéra, bránící v cestě vpřed jasná, zřetelná a sakra velká. Jakoby nám osud spočítal hříchy za minulé roky 🙂. Tato kvadratura nás bude provázet víceméně do konce roku. Vyvrcholí přesně před začátkem velkých prázdnin a poak ještě v listopadu. Poté se na mnoho let obě tělesa od sebe oddělí.

Trigon Marse s Neptunem je příznivý. Pod jeho vlivem se plánují cesty, setkání, studium i veselá budoucnost. Pravděpodobně hodně z chystaného se uskuteční i když v trochu jiné podobě. Ale od toho tu plány jsou.
Ono pokud se podíváme do horoskopu, není to vůbec strašné. Považte, Luna v konjunkci se Saturnem ve Vodnáři v trigonu na Slunce se severním uzlem v Blížencích. Je to samozřejmě aspekt pro ty, kteří se nezaleknou potíží nebo obtíží a jdou za svými představami a sny.

Připravení mohou být úspěšní. Najdeme lehce spřízněné duše pro spřízněné projekty. Nápady jsou nezaujatě posuzovány. Dají se dobře a kvalitně nastavit hranice, pravidla a vymezit zájmy. Nejednáme moc citlivě, al chováme se prakticky a otevřeně. Není romantický ten konec máje a přitom tak měkce začínal. V jeho finále vidíme, že se opravdu o sebe a blízké musíme postarat, aby se nám dělo to žádoucí a potřebné, což ale patří k životu, ne? V opačném případě se toho moc nestane. A kdo bych chtěl stát ve stínu a v zákulisí?

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...