Astrologovo pondělí 31.8.2020 – Vyšší princip

Je před námi poslední čtvrtina léta, jak ji prožijeme? Měli bychom dávat pozor na Mars. Bude velmi pomalý a od druhé dekády září se bude pohybovat od 29. stupně berana zpět (až do poloviny listopadu). Čekejme, že svět a události nás budou vystavovat situacím, ve kterých budeme nuceni se projevit. Bude třeba dát najevo své úmysly a také něco v tu chvíli patřičného udělat. Bez osobní angažovanosti totiž s námi bude svět smýkat od jednoho nablblého kompromisu ke druhému a to nikdo nechce. I tak budeme mít nejspíš pocit, že jsme do něčeho tlačeni. Buď světem a těmi okolo nás nebo tajemnou nevyhnutelností, která se nás zmocní.

Ale podívejme se na dnešek. Luna ve Vodnáři už nebude působit tak nervózním dojmeme jako v neděli večer. Už jsme si leccos vyříkali a tak se dostaví uvolnění, ve kterém bude dost času i prostoru k tomu, abychom se věnovali okolnímu světu a jeho lidem. Opozice Merkuru s Neptunem se bude také rozebíhat a nám přestanou vládnout nejasnosti a neurčitosti. Přestaneme tápat a uvolníme se.
Merkur nabíhá pomalu do trigonu s Plutem, čekejme ve druhé půli dne, případně zítra nějaká důležitá prohlášení. A nebo možná nepřijde nic a my si budeme jisti tím, že už to, co bylo řečeno k našim každodenním i těm důležitějším tématům, už bylo definitivně všechno. že přišla pomyslná tečka a my nemusíme na nic čekat a konat.

Zdá se, že dneska budeme ve víru vyššího směrování. Často se budeme točit jak korouhvička ve větru neznajíce směru ani strany. V tom podivném povětří bychom si měli zachovat základní povědomí o tom, co chceme a kam kráčíme. Neměli bychom se ztratit a měli bychom umět dobře zpracovat vlivy, které na nás budou působit.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...