Astrologovo pondělí 4.7.2022 – Změny, které je třeba provést

Luna v Panně v kvadratuře s Venuší v Blížencích nás přivádí k otázkám. Ptáme se nahlas, ale i sami sebe nakolik je užitečné to, co děláme, do čeho jsme se pustili. Také potřebujeme mít věci pod kontrolou a zjišťujeme, jak se nám to nedaří. Čím víc se soustředíme, tím víc zjišťujeme, že na organizaci světa kolem nás nemáme vliv. Můžeme dokonce vnímat zlomyslné přístroje a zlovolné situace, kt. se nám doslova vysmívají. Samozřejmě, že takto drsné to není.

Situace nám ve skutečnosti ukazují na to, kde to s kontrolou a usebraností přeháníme. Zároveň na druhé straně vidíme vlastní nedostatky v disciplíně a to, co nám znemožňuje dosahovat vytčených cílů. V esenci nám neharmonie mezi Venuší a Lunou v obou lidských znameních naznačuje nutné změny, jež pomohou zefektivnit náš život. Na něco je třeba myslet víc a jiné téma zase trochu zklidnit.

Mars na posledním stupni Berana si moc nebere servítky. Bojuje za všechno, čeho se nám nedostává a za to, co tu chybí. Můžeme tak cítit tlak na to, abychom konečně udělali to, co dlouho odkládáme a k čemu jsme se dávno rozhodli, ale ještě neodhodlali. Lze tak na poslední chvíli leccos zachránit, ale i zkazit.
Kvinkunx Merkuru v Blížencích s Plutem v Kozorohu je silnější než by se na první pohled zdálo. Vliv slova, komunikace, ale i důkazů je obzvlášť silný a je na nás, abychom se dokázali tu prosadit, tu zdržet, tu něco navrhnout a tady zase mlčet. Týká se to i myšlenek. Mohou být někdy docela nebezpečné. Tak je dobré si je utřídit, abychom věděli proč co děláme.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...