Astrologovo pondělí 5.10.2020 – Planety dopředu jdoucí i couvající

Pluto je na místě, je stacionární. Důležité věci a procesy také stojí a přešlapují na místě. Není motivace, čeká se na to, až uzraje čas. Chybí přesvědčení, nedostává se vůle. Je na nás, abychom si utřídili vlastní hodnoty, uvědomili si, co je pro nás dobré, co nám škodí. Pluto bylo retrográdní od konce jara. Často v tomto období rozhodovaly situace a podmínky za nás. Nyní bychom si tyto kompetence zase měli umět vzít zpátky.

Nejdynamičtější je opozice Merkur – Uran. Opozice je vždy výzvou k dialogu, k potvrzení a rozhodnutí. Tato bude přesná až ve středu, ale už nyní vyzývá ke konfrontaci. Je potřeba si utřídit názory, je nutno si ujasnit další postup. Je neklidno a vnitřní neklid se přenáší do okolního prostředí. Budoucnost není jasná, rozhodovat se o ní bude v úterý a středu.
Luna v Býku je v příznivém trigonu k planetám v Kozorohu, k Jupiteru, Saturnu a Plutu. Dá se očekávat ochota pracovat na budoucnosti a přijmout nadčasově míněná pravidla a zásady (Saturn). Dovedeme lépe plánovat a rozvrhnout si síly (Jupiter) a vidíme celkem dobře, co je důležité a jak věci opravdu jsou (Pluto).

Řada procesů čeká na své potvrzení a povolení, což se stane v momentě otočky Pluta. Z retrográdního směru se do dopředného otočil už Jupiter (máme plány), Saturn (víme, jak jednat) a čeká se na Pluta. Nadále nám zůstane až do 15.11. retrográdní Mars, který stále výrazněji blokuje řadu akcí a aktivit. K němu se přidá příští týden Merkur, je tedy čas zařídit, komunikovat, dohodnout, koupit a podepsat to nezbytné, retrográdní Merkur se s námi moc nebaví a v ničem novém nepomůže.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

You may also like...