Astrologovo úterý 7.6.2022 – Lehké nebo těžké začátky?

Vždy si můžeme zvolit v zásadě dvě cesty. Cestu složitou, na kt. chceme vidět problematické záležitosti a kde subjektivně víc řešíme to, že něco nejde, nefunguje a kde srovnáváme skutečnost s vizemi a představami. A cestu zdánlivě jednodušší, na níž jsme neustále překvapováni něčím novým a kdy se srovnáváme s tím, zda situace umíme řešit, tzv. zda je dáváme nebo ne.

Dnes se mohou naše přístupy lišit a cesty rozcházet právě podle intencí výše uvedeného. Buď se přeneseme přes problémy protože v daných situacích a jejich souvislostech si věříme, že vše nakonec rámcově (třeba na 80%.) zvládneme nebo se budeme potýkat s detaily, jež nám budou umět častokrát zamotat hlavu. Ďábel sídlí v detailech a umí nás zamotávat do příčin. Tak mu nepodávejme zbytečně prsty, rád po nich chňapá.

A kdo může za tyto rysy jednání? Sextil Slunce v Blížencích a Chironu v Beranu. Může se dokonce stát, že budeme (ne)úspěšně řešit už cosi, co zastupuje celou řadu problémů z minulosti zaviněných nepřesnostmi, neschopností se naladit nebo tím, že jsme nebyli adekvátně aktivní. Nu koneckonců je tu dneska čas na druhou šanci nebo reparát.

A pak kvadrát Slunce v Blížencích a Luny v Panně (přesný kolem páté odpolední), jež hnidopišsky vyzdvihuje detaily, v nichž sedí ďábel 🙂. Abychom ho přemohli, budeme se muset nad některé povznést, což se může stát pro naše ego někdy dost problematickým.

Velkou roli dnes bude hrát náhoda (tedy situace, u kterých nejsme schopni vystopovat příčiny a následky) reprezentovaná trigonem Uranu v Býku a Luny v Panně. A ta přeje připraveným. Takže se nedivme, nepřemýšlejme, proč jsou věci tak jak jsou a konejme.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...