Astrologovo pondělí 9.11.2020 – Vyjasnit

Slunce v trigonu s Neptunem. Přichází čas vzpomínání, doba návratů, hledání ztracených stop. Ukrytý svět se snaží spojit s tím, ve kterém se pohybujeme. Potlačené záležitosti si žádají zpracování. Dění odstartoval už pátek s Lunou v Raku.

Uvědomujeme si, že není možné udělat kroky dopředu bez toho, aniž bychom měli zvládnuto vše podstatné a vyřešeno všechno zásadní. Často se vracíme nejen vzpomínkami, ale i činy k tomu, co proběhlo a hledáme možnost stabilizace. Někde je třeba vracet se hodně daleko. Je tu příležitost ke srovnání, stabilizaci a smíření. Bez nich těžko budeme nyní rozumět sami sobě i vlastním činům.
Dopředu to půjde velmi těžko. Retrográdní Mars se dostává so opozice s Venuší. Daleko silněji vnímáme nesrovnalosti ve vlastních projevech. Moc ustupujeme, mnoho útočíme. Úkolem je zpravovat vlastní agresivitu a uvědomit si, odkud a z čeho pramení. Zdá se, že času na porozumění je mnoho. Tyto nesrovnalosti vedou i ke komplikacím ve vztazích s lidmi, kdy často nerozumíme tomu, co se děje, případně si nesprávně vykládáme akce a reakce.

Není ideální doba pro to, abychom se pouštěli do něčeho nového. Naopak lze dobře očistit to, co proběhlo, od nevhodných způsobů chování a nesprávných postupů. Řešení nás mohou vrhnout několik dnů nebo týdnů zpět. Musíme si to přece vyjasnit.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...