Astrologovo sváteční úterý 28.9.2021 – Merkur stojí

Slunce ve Vahách statečně dobíhá Mars podobně tak jako naše plány se chtějí uskutečnit. Chybí jim ještě forma a hybatel, kt. je uvede do života. Tento týden bude především o nás a o tom, zda dovedeme se sebou něco udělat. Naše životy potřebují změny a čeká se na nás až se dostavíme k volantu našeho života.

Venuše ve Štíru v trigonu s Neptunem v Rybách přicházejí se zajímavými prožitky. Určitě se mnoha z nás dějí celkem výjimečné momenty. Cítíme zajímavosti tam, kde se pohybujeme, není nic všední. A vidíme možnosti v tom, čeho můžeme dosáhnout. Okolnosti nás tlačí k tomu, abychom se vyjádřili v zásadních záležitostech. Je tu ještě zhruba týden čas (do konjukce Marsu se Sluncem), ale pomalu si můžeme dávat věci dohromady.

Pořád funguje velký trigon Mars – severní uzel -Saturn a stále platí to, že pracujeme na vlastní budoucnosti (i budoucnosti lidí okolo nás). Možná už cítíme, kudy bychom se měli vydat.

Merkur ve Vahách na 25. stupni stojí. Za několik hodin se otočí do retrogradity. Ono zastavení ukazuje na bezčasí, které se děje. Nemůžeme tam ani zpátky. Týká se to vztahů, plánů a představ. Vlastně se o nich nedá ani mluvit a nelze ani přemýšlet. Jsou v jakémsi kritickém bodě, od kterého se pomalu začnou posouvat k cílům. Nyní během merkurické otočky do nich lépe vidíme a snadněji se v nich rozhoduje. Je zároveň čas k tomu, abychom přehodnotili plány a vybrali si to, co nás dál bude bavit a rozvíjet.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...