Ondřej Habr: astrologovo pondělí 1.6.2020 – Cesta dopředu

Byl pozdní večer, poslední máj a před námi je poslední jarní měsíc, který je již o něčem jiném než májová selanka zážitků. Čekají nás dlouhé bílé noci, debatování, diskuse, cesty. Ale také potřeba prosazování vlastních zájmů, hledání a plánování blízké budoucnosti. Objevování dalších prostorů a území i kroky nejen vpřed, ale i stranou.

Dnes to budeme mít dobré, Luna ve Vahách bude v příznivém trigonu se Sluncem i Venuší v Blížencích. Bude šance se domlouvat, spřádat plány. Okolnosti umožní hledat, nabízet a nacházet podporu. Dobrý den, ve kterém mohou vznikat i zanikat smlouvy.

Opozice Luny s Lilit v Beranu přinese rozhodování, budeme poněkud pod tlakem obav. Ve hře bude činnost, případně nečinnost v dané věci.

Venuše v Blížencích je retrográdní a pomalu se dostává do kvadratury s Marsem v Rybách. Objevují se tak záležitosti, kterým nerozumíme a jejichž podstatu nechápeme. Chce se tady po nás, abychom si ujasnili detaily, probrali to, čemu nerozumíme. Pokusili si i sami sobě vyjasnit, co je naším cílem a záměrem. Někdy je i lepší udělat a uskutečnit něco praktického než vyčkávat na to, až jiný rozhodne za nás. Zkrátka je tu den, kdy snáze uvidíme, co nám na cestě vpřed pomáhá a co je potřeba zvládnout, abychom se dostali tam, kam potřebujeme.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...