Astrologovo úterý 10.11.2020 – Spor, konfrontace a nová řešení

Horoskopu dominuje opozice Venuše s Marsem. Mars je slabý a tak spor vyznívá ve prospěch Venuše. je šance tlumit spory, je příležitost k hledání východisek z komplikovaných situací. Dá se něco dělat i s tou pomalostí Marse. Umíme věci pochopit, vysvětlit. Dát najevo.

Půjde se i rozhodnout a smířit. Nejsme už v procesech, které by byly ostré jako hrana. Hledáme, co bychom mohli dokázat a čeho dosáhnout. Jsme praktičtí s umíme vycházet s tím, co je nám aktuálně poskytnuto a dáno. Nepřeháníme a kupodivu se necítíme být manipulováni.

Zítra se už spojí v konjunkci na 23. stupni Kozoroha Jupiter s Plutem. Jsou tu tlaky na vysvětlení, pochopení, uznání. Hledající se ale i společní jmenovatelé, společná východiska, rozumná řešení. Dnešek jako poslední den cyklu je obdobím zakončování a završování. Snadno lze tedy najít i smysl toho, co probíhá a vyladit se na něj.

Luna v Panně v opozici s Neptunem v Rybách ukazují na nejasnosti a nepochopení. Je vůle překlenout vzdálenost? Je odvaha vystoupit a nebát se odmítnutí? Přišel čas na vyjasnění a pochopení podstaty procesů, do kterých jsme zataženi? Zdá se, že ano, tatáž Luna je v trigonu s Plutem, Jupiterem a Saturnem (samozřejmě že postupně) a dává nahlédnout pod pokličku. Včerejší běsi již nejsou tak běsní a my na chvíli můžeme mít dobrý a opojný pocit z toho, že něco řídíme.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...